Selimpaşa Su Kaçağı Tespiti

Selimpaşa Cihazla Su Kaçak Bulma | Su Tesisatçısı | Kameralı Kaçak Tespit

Su kaçakları ustası olarak Selimpaşa Su Kaçağı Tespit Hizmeti, kameralı su kaçağı tespiti, patlayan su borularına kesin çözümlü işlerinizin tamamını bizlere itina ile yaptırarak kalitemizle tanışabilirsiniz. Su kaçakları evlerimizde veya iş yerlerimizde kaçakların olduğu yerlerde ciddi zararların oluşmasına neden açabilirler.

Fayanslara, parkelere ve kaçağın olduğu yerdeki döşemelere ciddi zararlar veren kaçakların belirli bir seviyeye erişmesi durumunda, bölgeye ciddi zararlar vermesi ve kullanılamaz hale sokması mümkün hale gelir. Sizlere bu yazımızda su kaçakları ustası su kaçağı bulma işlemlerinin nasıl yapıldığını aktarmaya çalışacağız. Selimpaşa’ da pek çok ilde benzeri sorunların özellikle eski binaların eski tesisatlarında ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Tabi bu yeni tesisatlar da ve yeni binalarda karşılaşılmayan bir durum olduğu anlamına da gelmiyor.

Selimpaşa‘ da ilk zamanlarda sadece ufak bir sızıntı olarak gözümüze çarpan su kaçakları birçok sebepten kaynaklanıyor olabilir. Belirgin olan tek şey, temiz su tesisatlarındaki su kaçakları kendini anında gösterirken; pis su ve kalorifer tesisatlarındaki su kaçakları sinsice ilerler ve tespit edilmesi daha zordur. Dolayısıyla özellikle atık su tesisatlarındaki su kaçakları, eğer zamanında müdahale edilmezse; yangına kadar varabilecek birçok kötü senaryo ile karşılaşmamıza sebep olabilir.

Herhangi bir olumsuz senaryo ile karşılaşmadan su kaçağını, profesyonel ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile noktasal olarak tespit ediyoruz.

20 yılı aşkın tecrübemiz ile Selimpaşa Su Kaçağı Tespiti denince akla gelen Su Kaçakları Ustası, Termal Kamera yardımı ile ortam ısısının yardımı ile Su Kaçağı kısa sürede tespit etmektedir.

7/24 Saat| 0532.410.64.59 | Selimpaşa Profesyonel Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti, Su Tesisatçısı. Arayın Tespit edemezsek ücret almayan tek gerçek Firma.

Selimpaşa Su Kaçağı Nasıl Belli Olur ?

Eğer Selimpaşa’ da evinizde su kaçağı varsa, eninde sonunda varlığını size bir şekilde belli eder. Kabarmaya başlayan duvarlar, artık katlanılmaz bir hal alan kötü küf kokuları, tıpkı duvarlar gibi kabaran su faturaları ile anlaşılabilir. Eğer evinizde ya da binanızda su kaçağı olmasından şüpheleniyorsanız; Su Kaçakları Selimpaşa ile iletişime geçebilirsiniz.

Eskimiş musluklar, içi pas tutmuş eski borular, hatalı yapılar su kaçağına sebebiyet veren unsurların başında gelir. Dairenizde ya da binanızda su tesisatı geçen her yerde su kaçakları ile karşılaşma riskiniz vardır.

Su Kaçakları Ustası olarak Su Kaçağı Tespiti işlerinde uzman kadrosuyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla Selimpaşa hizmet veren yüksek deneyime sahip bir firmadır.

Selimpaşa tesisat firmamız;

 • Selimpaşa Su Kaçağı Tespiti
 • Selimpaşa Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Selimpaşa Robotla Su Kaçağı Tespiti
 • Selimpaşa Cihazla Su Kaçak Tespiti
 • Selimpaşa Cihazla Su Kaçağı Bulma
 • Selimpaşa Su Tesisatçısı
 • Selimpaşa Tıkanıklık Açma
 • Selimpaşa Gider Açma
 • Selimpaşa Kanal Açma
 • Selimpaşa Pimaş Açma
 • Selimpaşa Logar Açma
 • Selimpaşa Kanalizasyon Açma konularında hızlı ve yerinde çözümler sunmaktadır. Su Kaçağı Tespiti hizmetleriyle, uzman kadrosuyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla Selimpaşa bölgesinde hizmet vermektedir. Kurumsal çözümlerimiz ile tanışmak için yapmanız gereken sadece bizi aramak. Firmamız yılların verdiği özgüven ve sektör gücüyle yıllardan bu yana tesisat sektöründe hizmet vermektedir.

Selimpaşa Su Kaçağını Tespit Ederken Kullanılan Ekipmanlar

Selimpaşa – Frekans Dinleme Kulaklığı; Temiz su borularında su kaçağı tespiti çalışması akustik frekans algılayıcı dinleme cihazı kullanmaktayız. Duvarlarda veya tavanlarda ıslaklığa sebep olan temiz su tesisatı kaçakları uzun süre tespit edilmediğinde yapıya zarar verebilmektedir. Dinleme cihazıyla nokta atışı tespitler yaparız ve böylelikle sadece arızanın olduğu yer kırılmış olur gereksiz masraflar ödemek zorunda kalmazsınız.

Selimpaşa – Pimaş / Boru Görüntüleme Kamerası; Pis su borularının içerisine gönderdiğimiz endoskopik kamera ile kırık, çatlak, conta sıyırmasından dolayı meydana gelen sızıntılar, ustalarımız tarafından görüntülenmekte ve tespit edilmektedir. Su kaçağı problemleri dışında borunun içerisindeki diğer problemleri belirlemek için gerekli su kaçağı bulma cihazıdır.

Selimpaşa – Termal Kamera; Termal ısı algılayıcı kameralar, su kaçağını tespit etmeden öte yardımcı cihazlar olarak nitelendirilir. Özellikle sıcak su tesisatı borusunun geçtiği yerleri görüntülemede ve yerden ısıtma tesisatında parke olmayan bölgelerde su kaçağını belirlemek için kullanılır.

Selimpaşa – Nem Ölçme Aleti; Duvarlarda nemlenme veya rutubet var ise yardımcı cihaz olarak nem ölçer kullanırız. Uzman personellerimiz daire içerisindeki rutubet ve nem sorunlarını bu cihazla tespit edebilmektedir.

Selimpaşa – Tesisat Ölçüm Pompası; Temiz su borusunda kaçakları tespit etmede kullanılan yardımcı bir ekipmandır. Kaçak tespiti sırasında kullanılır.

Selimpaşa Su Kaçağı Tespiti İletişim Murat Bey ,

Sizde Su Kaçağı Tespiti hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Selimpaşa su kaçağı tespiti ve tamiri, Selimpaşa su kaçağı tespiti, Selimpaşa kırmadan su kaçağı tespiti, Selimpaşa tıkanıklık açma fiyatı, Selimpaşa tıkanıklık açma, Selimpaşa tuvalet tıkanıklığı açma, Selimpaşa tuvalet gider açma, Selimpaşa gider açma, Selimpaşa kanal açma makinası fiyatları, Selimpaşa kanal açma için 7/24 Saat İletişim Hattımızdan ulaşarak bilgi ve teknik destek alabilirsin

Sıkça Sorulan Sorular ( Merak Edilen Sorular ve Cevaplar )

Selimpaşa Lavabom sık sık tıkanıyor sebebi ne olabilir acaba?

Lavabo hattınız sık sık tıkanıyorsa yapım aşamasından kaynaklı meyil bozukluğu( ters eğim), boruda kırıklık, hatalı yani çok yağlı ve çay artıklarının dökülmesi olabilir. Tabi bu sorunları tıkanıklığı açtıktan sonra kanal gözlem kamerası ile nokta olarak tespitini yapıyoruz.

Selimpaşa Alt kat komşuma benim banyomdan su damlıyor nokta olarak tespiti mümkün mü?

Alt kat komşunuza su damlıyorsa tatbikî mümkün. Artık gelişen teknolojiyi takip eden Tesisat olarak, hem pis su hem de temiz suda gelişmiş cihazlarımız ve ustaların bilgi birikimi ile kısa zamanda tespit ve tamirini yapıyoruz,

Selimpaşa Evinizin su basıncında düşüklük varsa bunun sebebi nedir?

Şebeke kaynaklı olabilir bunu bağlı olduğunuz kuruma bildirmelisiniz, diğer bir sebebi de su saatinizde arıza olabildiği gibi, yapım aşamasında tesisatınızda kaynak daralması hatası da olabilir veya musluklarınızın filtreleri tıkanmış olabilir,

Selimpaşa Demir tesisatta su kaçağı nokta olarak tespiti mümkün mü?

Evet demir tesisatta da plastik tesisatta olduğu gibi Tesisat olarak nokta olarak tespitini yapıyoruz, ancak demir tesisatta tamir için demir borunun çürük olmayan sağlam yerine kadar açılıp, plastiğe çeviriyoruz ki tekrar başka çürük noktadan tesisatı patlatmasın,

Selimpaşa Tuvaletim tıkalı açarken evim pislenir mi?

Wc, tuvalet, lavabo ve mutfak gider tıkanıklığı problemlerinde hiç bir yeri pisletmeden kanal açma robotu ile açıyoruz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 148 Ortalama: 4.3]

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 yorum “Selimpaşa Su Kaçağı Tespiti”

Ara