Silivri Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Bulma | Silivri |Su Tesisatçısı

7/24 Saat| 0532.410.64.59 | Silivri Profesyonel Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti, Su Tesisatçısı. Arayın Tespit edemezsek ücret almayan tek gerçek Firma.

Su kaçakları ustası olarak Silivri Su Kaçağı Tespit Hizmeti, kameralı su kaçağı tespiti, patlayan su borularına kesin çözümlü işlerinizin tamamını bizlere itina ile yaptırarak kalitemizle tanışabilirsiniz. Su kaçakları evlerimizde veya iş yerlerimizde kaçakların olduğu yerlerde ciddi zararların oluşmasına neden açabilirler. Fayanslara, parkelere ve kaçağın olduğu yerdeki döşemelere ciddi zararlar veren kaçakların belirli bir seviyeye erişmesi durumunda, bölgeye ciddi zararlar vermesi ve kullanılamaz hale sokması mümkün hale gelir. Sizlere bu yazımızda su kaçakları ustası su kaçağı bulma işlemlerinin nasıl yapıldığını aktarmaya çalışacağız. İstanbul’da pek çok ilde benzeri sorunların özellikle eski binaların eski tesisatlarında ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Tabi bu yeni tesisatlar da ve yeni binalarda karşılaşılmayan bir durum olduğu anlamına da gelmiyor.

Silivri‘ de ilk zamanlarda sadece ufak bir sızıntı olarak gözümüze çarpan su kaçakları birçok sebepten kaynaklanıyor olabilir. Belirgin olan tek şey, temiz su tesisatlarındaki su kaçakları kendini anında gösterirken; pis su ve kalorifer tesisatlarındaki su kaçakları sinsice ilerler ve tespit edilmesi daha zordur. Dolayısıyla özellikle atık su tesisatlarındaki su kaçakları, eğer zamanında müdahale edilmezse; yangına kadar varabilecek birçok kötü senaryo ile karşılaşmamıza sebep olabilir.

Herhangi bir olumsuz senaryo ile karşılaşmadan su kaçağını, profesyonel ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile noktasal olarak tespit ediyoruz.

20 yılı aşkın tecrübemiz ile Silivri Su Kaçağı Tespiti denince akla gelen Su Kaçakları Ustası, Termal Kamera yardımı ile ortam ısısının yardımı ile Su Kaçağı‘ nı kısa sürede tespit etmektedir.

Silivri Su Kaçağı Nasıl Belli Olur ?

Eğer Silivri’ de evinizde su kaçağı varsa, eninde sonunda varlığını size bir şekilde belli eder. Kabarmaya başlayan duvarlar, artık katlanılmaz bir hal alan kötü küf kokuları, tıpkı duvarlar gibi kabaran su faturaları ile anlaşılabilir. Eğer evinizde ya da binanızda su kaçağı olmasından şüpheleniyorsanız; Su Kaçakları Silivri ile iletişime geçebilirsiniz.

Eskimiş musluklar, içi pas tutmuş eski borular, hatalı yapılar su kaçağına sebebiyet veren unsurların başında gelir. Dairenizde ya da binanızda su tesisatı geçen her yerde su kaçakları ile karşılaşma riskiniz vardır.

Su Kaçakları Ustası olarak Su Kaçağı Tespiti işlerinde uzman kadrosuyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla Silivri hizmet veren yüksek deneyime sahip bir firmadır.

Silivri tesisat firmamız;

 • Silivri Su Kaçağı Tespiti
 • Silivri Su Sızıntısı Bulma
 • Silivri Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Silivri Robotla Su Kaçağı Tespiti
 • Silivri Cihazla Su Kaçak Tespiti
 • Silivri Cihazla Su Kaçağı Bulma
 • Silivri Su Tesisatçısı
 • Silivri Tıkanıklık Açma
 • Silivri Gider Açma
 • Silivri Kanal Açma
 • Silivri Pimaş Açma
 • Silivri Logar Açma
 • Silivri Kanalizasyon Açma konularında hızlı ve yerinde çözümler sunmaktadır. Su Kaçağı Tespiti hizmetleriyle, uzman kadrosuyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla Silivri bölgesinde hizmet vermektedir. Kurumsal çözümlerimiz ile tanışmak için yapmanız gereken sadece bizi aramak. Firmamız yılların verdiği özgüven ve sektör gücüyle yıllardan bu yana tesisat sektöründe hizmet vermektedir.

Silivri Su Kaçağını Tespit Ederken Kullanılan Ekipmanlar

Silivri – Frekans Dinleme Kulaklığı; Temiz su borularında su kaçağı tespiti çalışması akustik frekans algılayıcı dinleme cihazı kullanmaktayız. Duvarlarda veya tavanlarda ıslaklığa sebep olan temiz su tesisatı kaçakları uzun süre tespit edilmediğinde yapıya zarar verebilmektedir. Dinleme cihazıyla nokta atışı tespitler yaparız ve böylelikle sadece arızanın olduğu yer kırılmış olur gereksiz masraflar ödemek zorunda kalmazsınız.

Silivri – Pimaş / Boru Görüntüleme Kamerası; Pis su borularının içerisine gönderdiğimiz endoskopik kamera ile kırık, çatlak, conta sıyırmasından dolayı meydana gelen sızıntılar, ustalarımız tarafından görüntülenmekte ve tespit edilmektedir. Su kaçağı problemleri dışında borunun içerisindeki diğer problemleri belirlemek için gerekli su kaçağı bulma cihazıdır.

Silivri – Termal Kamera; Termal ısı algılayıcı kameralar, su kaçağını tespit etmeden öte yardımcı cihazlar olarak nitelendirilir. Özellikle sıcak su tesisatı borusunun geçtiği yerleri görüntülemede ve yerden ısıtma tesisatında parke olmayan bölgelerde su kaçağını belirlemek için kullanılır.

Silivri – Nem Ölçme Aleti; Duvarlarda nemlenme veya rutubet var ise yardımcı cihaz olarak nem ölçer kullanırız. Uzman personellerimiz daire içerisindeki rutubet ve nem sorunlarını bu cihazla tespit edebilmektedir.

Silivri – Tesisat Ölçüm Pompası; Temiz su borusunda kaçakları tespit etmede kullanılan yardımcı bir ekipmandır. Kaçak tespiti sırasında kullanılır.

Silivri Su Kaçağı Tespiti İletişim Murat Bey ,

Sizde Su Kaçağı Tespiti hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Silivri su kaçağı tespiti ve tamiri, Silivri su kaçağı tespiti, Silivri kırmadan su kaçağı tespiti, Silivri tıkanıklık açma fiyatı, Silivri tıkanıklık açma, Silivri tuvalet tıkanıklığı açma, Silivri tuvalet gider açma, Silivri gider açma, Silivri kanal açma makinası fiyatları, Silivri kanal açma için 7/24 Saat İletişim Hattımızdan ulaşarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 9 Ortalama: 4.7]

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 yorum “Silivri Su Kaçağı Tespiti”

Ara