Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti

Evinizde su sızıntısı ile ilgili bir sorununuz var ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz.

Çaresiz mi hissediyorsun? Derhal sukacaklariustasi.com / Tesisat ile iletişime geçin ve uzman ekibimiz ile mevcut sorununuzla en hızlı şekilde su sızıntısını kesintiye uğratmadan halledelim.

Bizimle iletişime geçtiğinizde ve bir sorun bildirdiğinizde ekibimiz derhal harekete geçerek adresinize ulaşır, gerekli test ve düzenlemeleri yaparak tüm müdahale ve onarımları en kısa sürede halleder.

Tüm hizmetlerinde garanti kapsamında faaliyet gösteren su kaçakları ustası, müşterilerine en ekonomik fiyatları sunmaya devam etmektedir.

Bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacağınızı bilmenizi ve ihtiyaç duyduğunuzda bizi arayabileceğinizi bir kez daha vurgulamak istiyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular,

Lavabom sık sık tıkanıyor sebebi ne olabilir acaba?

Lavabo hattınız sık sık tıkanıyorsa yapım aşamasından kaynaklı meyil bozukluğu( ters eğim), boruda kırıklık, hatalı yani çok yağlı ve çay artıklarının dökülmesi olabilir. Tabi bu sorunları tıkanıklığı açtıktan sonra kanal gözlem kamerası ile nokta olarak tespitini yapıyoruz.

Alt kat komşuma benim banyomdan su damlıyor nokta olarak tespiti mümkün mü?

Alt kat komşunuza su damlıyorsa tatbikî mümkün. Artık gelişen teknolojiyi takip eden Silivri Tesisat Ustası olarak, hem pis su hem de temiz suda gelişmiş cihazlarımız ve ustaların bilgi birikimi ile kısa zamanda tespit ve tamirini yapıyoruz.

Evinizin su basıncında düşüklük varsa bunun sebebi nedir?

Şebeke kaynaklı olabilir bunu bağlı olduğunuz kuruma bildirmelisiniz, diğer bir sebebi de su saatinizde arıza olabildiği gibi, yapım aşamasında tesisatınızda kaynak daralması hatası da olabilir veya musluklarınızın filtreleri tıkanmış olabilir.

Demir tesisatta su kaçağı nokta olarak tespiti mümkün mü?

Evet demir tesisatta da plastik tesisatta olduğu gibi Su Tesisat Ustası olarak nokta olarak tespitini yapıyoruz, ancak demir tesisatta tamir için demir borunun çürük olmayan sağlam yerine kadar açılıp, plastiğe çeviriyoruz ki tekrar başka çürük noktadan tesisatı patlatmasın.

Tuvaletim tıkalı açarken evim pislenir mi?

Wc, tuvalet, lavabo ve mutfak gider tıkanıklığı problemlerinde hiç bir yeri pisletmeden kanal açma robotu ile açıyoruz

 

Share this content:

By Tesisat
https://sukacaklariustasi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir