Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Konutunuz ve iş yeriniz küçük bir su sızıntısı yüzünden kırılmayacak, komşunuzla aranız su kaçağı için açılmayacak. Alt komşunuz kapınıza tesisatınızı baktırın su kaçağınızı yaptırın demeyecek.

Su Kaçağı Tespiti Firmamız sizlere,

  • Su Kaçağı Tespit Fiyatları
  • Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri
  • Kameralı Su Kaçak Tespit Fiyatları
  • Kırmadan Su Kaçağı Bulma
  • İstanbul Su Kaçak Tespiti
  • Robotla Su Kaçağı Tespiti
  • Kameralı Su Kaçağı Tespiti
  • Cihazla Su Kaçağı Tespiti konularında hızlı ve yerinde çözümler sunmaktadır.

Çünkü gelişen yüksek Teknoloji Su Kaçağı Tespitini kırmadan tespit etmeye yarayan cihazlarında gelişimini sağlamıştır.

Elektromanyetik sızıntı sesi yükselten bu bilgisayarlı su kaçak tespit cihazları su kaçağı olan bölgeyi noktasal tespit edebilmekte. Böylece basit bir sızıntı için evinizi komple kırmayacak yapı ve tamir masrafları sizlerin cebinizde kalacaktır.

 

plumbers ile ilgili görsel sonucu

Evinizde veya iş yerinizde oluşabilecek su kaçakları kendini üst tavanda sarartı, siyahlanma, rutubet, döküntü, ve sıva patlaması ile göstermektedir. En sonunda aşağı katın tavanında su damlaması başlar ve giderek artar.

 

İstanbul içerisinde ister Avrupa Yakası, isterse Anadolu Yakası olsun Su Kaçakları Ustası olarak her zaman tespit ve onarıma hazır olarak telefonlarınızı beklemekteyiz. Tesisat Kaçak kontrollerinizi kırmadan noktasal tespit cihazlarımız ile 30 dakika ila 1.00 saat arasında çözüme kavuşturuyoruz.

Evinize gelecek olan servis ekibimiz, Evinizdeki su kaçağını tespit edebilmek için bilgisayarlı noktasal su kaçağı tespit cihazı kullanacaktır. Hem soğuk su kaçağını hem de sıcak su kaçağını aynı anda tespit edebilen bu cihazlar suyun sesini dinleyerek Nokta Atışı su kaçağı Tespiti yapar.

Ardından sırada su kaçağı var ise sadece o bölgede tek bir fayans kırmadan çıkarılır. Patlak olan su tesisat malzemesi yenisi ile değiştirilerek yeniden test yapılır. Su Kaçak Tespit test cihazı ile ölçüme tabi tutulur. Düşme yok ise fayans yerine konarak iş teslimi yapılır. Yapılan işe göre garanti veren Su Kaçak Tespit Firmalarını seçmenizi önermek isterim.

Robotla Su Kaçak Tespiti Acil; 0532.410.64.59

Bizi armadan evinizi boş yere kırdırmayın!

Lakin su sızıntısı temiz su kaçağı değilse ne yapılmakta diye merak edenlere konuyu biraz daha açabiliriz. Eğer konutunuzda temiz su kaçağı yok ama alt komşum su kaçağı var diye ısrar ediyorsa sırada pimaş içi su kaçak tespit cihazları devreye girmektedir.

Kamera ile gider ve atık su borusu lavabodan, yer sifonundan, ve tuvalet giderinden içeriye gönderilir. Yavaşça görüntü kaydedilir ve analiz edilerek rapor hazırlanır. Şayet atık su borunuzun da ter meyil, kırık, çatlak ve çökme var ise su sızıntısı tespit edilmiştir rahat edebilirsiniz. Servis arkadaşlarımız duruma göre alt yapı tesisat değişinizi yapacak ardından fayans ustalarımız gerekli döşeme işleminden sonra işi size teslim edeceklerdir.

Yapılan su kaçak tespit testleri ile su sızıntısı gene yok ise sırada Kombi Kalorifer Tesisat Kaçakları var mı diye tekrar çalışmalara başlanır. Kalorifer kaçak tespiti oldukça basittir. Kombinizin su basınç göstergesi 1.5 bar altına çabuk düşüyorsa rahatça su kaçağı var diyebilirsiniz. Düşmüyorsa korkulacak bir durum söz konusu değildir rahat olun.

İstanbul geneli su kaçağı tespit fiyatları firmadan firmaya değişiklik gösterebilmekte. Ortalama 500-850 tl ye su kaçağınızı tespit ettirebilir onarım talebi için teklif isteyebilirsiniz.

plumbers ile ilgili görsel sonucu

Konutunuzda su kaçağı tespiti için yöntemleri,

Konutunuzda muslukların tamamını kapatın . Hiç bir musluk dan bir damla dahil su damlamayacak şekilde daire vanasını kapatın. Daire vanasını 10 dakika sonra açın. Ardından su saati ibresine dikkat edin. Saat ibresi hareket ederse su kaçağı var demektir. Hareket etmiyorsa temiz su kaçağı yok demektir.

Demek oluyor ki su sızıntısı kirli su kaçağı anlamına gelmektedir. Buda bir başlayan ve bir kesilen saratı siyahlanma rutubet ile kendini belli edecektir. Küçük bir istisna durum başınıza gelebilir. Küçük bir damla kaçağı varsa bu sadece test pompalarıyla basınç artırma yöntemi ile tespit edilebilmektedir.

plumbers ile ilgili görsel sonucu

 Robotla Su Kaçağı Bulan Firmalar,

İstanbul su kaçağı bulan firmalar olarak su kaçak tespit işlemlerinize ortalama 30-45 dakika içerisinde mobil servis araçlarımızla müdahale ediyoruz. Sizler onarım teklini kabul ettiğiniz takdirde garantili olarak onarıyoruz.

Su Kaçakları Ustası olarak 7/24 | 0532.410.64.59 | dan sizlere garantili olarak noktasal su kaçağı tespiti hizmeti veriyoruz. Bizi vakit kaybetmeden arayabilirsiniz.

Robotla Kırmadan Su Kaçağı tespiti,

Tesisatta su kaçak oluşum nedenlerini anlayacağınız şekilde belirtmek istedik. Genelde Tesisat Ustası plastik borulamayı yaparken boruyu ya az ısıtıp birleştiriyor yada soğuk kaynak yaparak ekleme yapıy0r.

Sonuç birleşim noktasında kaynak hatası oda sızıntıya sebep oluyor. Diğer bir husus kalitesiz tesisat borusu ve ekleme parçaları. Bura  da gözüken sızıntıya sebep veren can alıcı kısım ya boru yada ekleme parçaları çatlıyor ve ikiye ayrılıyor. Atık su tesisat kaçakları ise genelde tesisat ustası pimaş döşeme esnasında yeterli meyil vermiyor. Sonraki süreçlerde pimaş boruları altı yeterli beslenmediği için çökme oluşuyor.

Tabi ki bunu da tıkanıklık takip ediyor. Su Arıza Bulma Firması  bizim için temiz su kaçağı ve kirli su kaçağı tespiti pek fark etmiyor. Her iki su kaçağı Su Tesisatçı Ustalarımızla ve su kaçak ekipmanlarımızla kolayca buluyoruz.

 

  Su Kaçağı Bulan Cihazlar, Bunlar kendi içinde gruplara ayrılmaktadır.

1- Akustik dinleme cihazı ile dinleyerek su kaçağı bulma. Buna destek olarak su basınç pompaları ile damlama su sızıntısı bulunmaktadır.

2- Termal kameralı su kaçağı tespiti, Buda hem soğuk su kaçağı ve hem de sıcak su kaçağı dahil kombi su eksiltme kaçağını görüntülü ve yüzeysel olarak bulmamızı sağlamaktadır.

3- Nem ölçme cihazları ile su kaçağı bulma da bu konunun içerisine alabiliriz. Çok kullanılan bir yöntem değildir.

4- Görüntüleme yapan Pis su kamerası  en çok kullanılan favori cihazlar içerisin de de olmazsa olmazlardan biridir. Hem video hem de resim çekebilen bu akıllı cihazlar ile ucundaki verici sayesinde 4 metre yukarıdan dedektörlü yer tespiti dahil koku tespitine kadar oldukça işimize yarayan mükemmel Tıkanıklık Tespit cihazı özelliği ile sorunu çözmemize yaramaktadır.

5– İzalasyon kaçakları için de duman yöntemi uygulanmaktadır. Bu yöntem yorucu lakin garantili tespit sağlamaktadır.

Konutunuz veya iş yeriniz sigortalı ise su kaçak tespit ve onarım maliyetlerinizi sigorta şirketiniz karşılayacaktır. Ama sigorta poliçenizde Sihhi Tesisat ibaresi mutlaka olmalıdır. Aksi takdirde sigorta kapsamı dışında kalırsınız.

Robotla Su Kaçağı Tespit Bölgelerimiz;

İstanbul ile başlayıp tüm ilçelere fiyat fark etmeksizin Adalar su kaçağı tespiti, Arnavutköy su kaçağı tespiti, Ataşehir su kaçağı tespiti, Avcılar su kaçağı tespiti, Bağcılar su kaçağı tespiti, Bahçelievler su kaçağı tespiti, Bakırköy su kaçağı tespiti, Başakşehir su kaçağı tespiti, Bayrampaşa su kaçağı tespiti, Beşiktaş su kaçağı tespiti, Beylikdüzü su kaçağı tespiti, Beyoğlu su kaçağı tespiti, Büyükçekmece su kaçağı tespiti, Beykoz su kaçağı tespiti, Çatalca su kaçağı tespiti, Çekmeköy su kaçağı tespiti, Esenler su kaçağı tespiti, Esenyurt su kaçağı tespiti, Eyüp su kaçağı tespiti, Fatih su kaçağı tespiti, Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti, Güngören su kaçağı tespiti, Kadıköy su kaçağı tespiti, Kağıthane su kaçağı tespiti, Kartal su kaçağı tespiti, Küçükçekmece su kaçağı tespiti, Maltepe su kaçağı tespiti, Pendik su kaçağı tespiti, Sancaktepe su kaçağı tespiti, Sarıyer su kaçağı tespiti, Silivri su kaçağı tespiti, Selimpaşa su kaçağı tespiti, Sultanbeyli su kaçağı tespiti, Sultangazi su kaçağı tespiti, Şile su kaçağı tespiti, Şişli su kaçağı tespiti, Tuzla su kaçağı tespiti, Ümraniye su kaçağı tespiti, Üsküdar su kaçağı tespiti, Zeytinburnu su kaçağı tespiti ve su kaçağı bulma, için 7/24 arayabilir bilgi ve destek alabilirsiniz.

 

Share this content:

By Tesisat
https://sukacaklariustasi.com

4 replies on “Kırmadan Su Kaçağı Tespiti”

Nazlı Hanımsays:

Kırmadan su kaçağı tespiti için su kaçakları ustası ile çalıştık. Sizlere de tavsiye ederim.

Bahar Hanımsays:

Su kaçağı tespiti denince kesinlikle su kaçakları ustası derim, arkadaş. Uygun fiyat ve güler yüzlü olmaları aile ortamına yakışır terbiyeleri oldukça güzel.

Kemal Beysays:

Evimde su sızıntısı vardı. Ustaya sora sora baktım en mantıklı cevaplar su kaçakları ustası tarafından geldi. Adamlar net. Diyor ki su kaçağınızı bulamazsak ücret almıyoruz. Ama bulunamayan su kaçağı yoktur. Bu nedenle zaman alsa da en zor sızıntı tespit edilir. Bu kadar net.

Ayşe Hanımsays:

İyi geceler.Su Kaçakları ustası ve Alperen Ustaya teşekkür ederim. Kırmadan su kaçağı tespiti noktasında garantili olarak işimi çözdüler. Faturalı çalışan bir firma da başka oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir