Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Kırmadan Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Firmamız Su kaçağı tespit ve su kaçağı tamiri işlerini son teknoloji cihazları kullanarak su kaçağı olan yeri noktasal tespit yaparak kırmadan su kaçağı bulma ve tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Termal kamera ile su kaçağı bulma işlemi sizleri tadilat ve ek masrafa girmeden tesisatta oluşan su kaçağı tamirini yapmaktayız. Kırmadan su kaçağı bulma servisimizle iletişime geçmeniz durumunda detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kırmadan Su Kaçağı bulma ve Tamiri

Su kaçağı oluşması, fayans ve duvarlarda oluşan nem, rutubet, ıslaklık, damlama ve sızıntılar gibi unsurlardan belli olmaktadır. Olası bu durumda su kaçağı tespiti yapan firmalardan destek alınması gerekmektedir. Su Kaçağının kaynaklandığı bölgeyi uzman ekibimiz ve teknolojik cihazlar yardımı ile kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktayız. Gereksiz tadilatlara ve masraflara girmeyin Kırmadan su kaçağını bulmak ve kırmadan su kaçağı tamiri yaptırmak için bizimle iletişime geçiniz.

Su kaçağı bulma cihazları

  • Termal kamera ile su kaçak tespiti.
  • Akustik cihazla dinleme yapmak su kaçağı bulma.
  • Boru görüntüleme kamerası ile kacak tespiti.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

İstanbul Su kaçağı bulma servisi, zemin altında oluşan su sızıntıları deneyimli kişiler tarafından bulunması gerekir. Su kaçıran bölge inceleyip akustik cihazları, termal kamera, boru içi görüntüleme robotu ve uzman ekiplerimiz kameralı su kaçağı tespiti işlemi kırmadan dökmeden yapmaktadır. Su kaçak bulma teknolojik cihazlar yardımıyla kolayca bulunmaktadır. Ev ve işyerinizde su kaçağı, su sızıntısı varsa, kırmadan su kaçağını bulmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçiniz.

Su Kaçak Tespiti Kim Yapar

Su kaçak tespiti için cihazsı mahalle ustalarından yardım almak yerine termal kameralı usta bulmanız gerekmektedir. Aksi taktirde su kaçağının tamiri için tadilat işine girmeniz olasıdır. Firmamıza iletişime geçmeniz durumunda hem bilgi alabilirler hem de su kaçağı sorunlarını teknik destek ekibimizle çözebilirler.

Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

Termal kamera ile su kaçağı bulma yöntemi, nemli ve ıslak olan zeminler termal kamera sayesinde kırmadan tespit edilebilmektedir. Akustik dinleme cihazı ile su kaçağı bulma yöntemi, tesisat borusu içerisine basınç verilerek su sızdıran yer dinlenerek noktasal kaçak tespiti yapılmaktadır. Kamera ile su kaçağı bulma yöntemi, boru içi görüntüleme kamera sayesinde gider borularında oluşan çatlak, kırık gibi su kaçağı oluşan yer tespit edilmektedir. Bilinen diğer yöntemse tüm tesisatı kırmaktır, günümüz teknolojisini kullanmayan ustalarımız gözle araştırma yapar. Islak ve nem oluşan bölgeyi kırmaya başlar su kaçağını bulana kadar kırmaya devam eder.

Su Kaçağı Tespiti

Firmamız özel cihazlarla yapılan tespitlerde temiz su borusunda su kaçağı, pis su borusunda su kaçağı, kalorifer borusunda su kaçağı varsa oluşan bu su sızıntısı noktasal olarak tespiti yapılır.

Su Kaçağı Tamiri

Cihazlarla bulunan Su kaçıran yer küçük kırım işlemi yapılarak su kaçağı tamiri gerçekleştirilir. Su kaçağı tespiti ve tamiri ekiplerimiz tarafında sorunsuz ve garanti verilerek yapılmaktadır.

Tesisatta Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Su kaçağını anlamak için ilk olarak yapılması gereken tüm bataryaları, muslukları kapatıp su sayacının dönüp dönmediğini kontrol etmek gerekmektedir. Tüm musluklar kapalıyken sayaç dönüyorsa tesisatta su kaçağı var demektir. Banyo ve tuvaletlerde duvarlarda ıslaklık, fayans aralarında sararma, küflenme ve rutubetlenme oluşacaktır. Su kaçağı olan evlerde alt kat komşunuzun tavanında ıslanma, su damlaması meydana gelmektedir.

Profesyonel Su Kaçağı Tamiri

Su kaçaklarının tespit edilebilmesi için en önemli faktör su kaçağı tespiti aşamasında nokta atışı yapılmasıdır. Çünkü kapalı bir duvar veya zeminin arkasında bulunan su kaçağını tespit etmek oldukça zorludur. Dolayısıyla profesyonel su kaçağı tamiri, doğru bir su kaçağı tespit süreciyle başlar.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Servisi

Evinizde işyerinizde su kaçağı var ise Su Kaçak Tespiti  yapan servisimizi arayarak deneyimli ustalarımız ve teknolojik cihazlarımız ile evinizde termal kameralı su kaçak tespiti çalışması yaparak akustik su kaçak dinleme işlemi ile su sızıntılarını noktasal olarak tespit edip minimum alan da çalışma yaparak tamir işlemini yapmaktayız

 Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Yapan Firma

Kırmadan Su Kaçağı Bulma servisi Dışarıdan göremediğimiz borularda oluşan su kaçağı fayans araların da kararma, duvarda nemlenme, tavanda nemlenme, parke şişmesi gibi sorunlar oluşturmaktadır. Su Kaçakları Ustası olarak Gelişen teknoloji ekipmanlar ve deneyimli ustalarımız sayesin de tesisat su kaçaklarında Kırmadan Su Kaçağı Bulma işlemi uygulanmaktadır. Su kaçağı evinizde ve alt katınız da büyük problemler çıkarmaktadır, Tesisat içerisinden su sızıntısı fayans altında su borusunun gittiği hat istikametinde kaçak su dolaşmaktadır bu dolaşım evinizde duvarlarda nemlenme, fayanslarda terleme küf ve kötü koku oluşmaktadır.

Su Kaçak Tespiti Yapan Firma

Bilgisayarlı su kaçağı tespiti, robotla su kaçağı bulma, su tesisat kaçağı tespiti, banyo su kaçağı bulma, termal kamera ile su kaçak tespiti, tesisat su kaçağı tespiti, kameralı su tesisatçı, kamera ile su kaçağı bulma, kırmadan su kaçağı bulma, tesisat tamiri, su kaçağı bulma, su tesisatı arıza tespiti, su kaçağı bulma servisi, su tespiti, su sızıntısı tamiri, su borusu kaçak tamiri, kaçak su bulma, su kaçağı tamiri, su kaçak tespiti nasıl yapılır, duvarda su sızıntısı tespiti, alt kata damlayan su kaçağı, üst kattan su sızıntısı tespiti, pis su gider su kaçağı bulma, pimaş su kaçağı bulma, tuvalet su kaçağı bulma, noktasal su kaçak tespiti, su kaçağı bulan usta, su kaçağı bulan firma,

Share this content:

By Tesisat
https://sukacaklariustasi.com

3 replies on “Kırmadan Su Kaçağı Bulma”

Ali Fuat BEYsays:

Merhaba, Kırmadan su kaçağı bulma ekibi ve Su Kaçakları Ustası Firmasına,
Evimde oluşan su sızıntısı nedeniyle parkeler kabarmaya, duvarlar küfe başlamıştı. Bu durum 3 senedir devam ediyordu. Uzun araştırmalarım neticesinde sukacaklariustasi.com’ a web sitelerinden ulaştım. Son derece modern cihazlar ve ekibe sahipler. Su kaçağı olan yeri kırmadan yüzeyden alan tarama adı verilen dinleme cihazıyla dinlediler. Sonrasında sıcak ve soğuk suya duyarlı termal kamera denen bir başka cihazla su borularının geçtiği yeri ve kaçağı nokta atışı teyit ederek sorunlu bölgeyi zayiatsız açtılar. Görseniz su kaçağı iğne gözü kadar. Bir bakıyorsun sızıyor. Bir bakıyorsun hiç su damlaması yok. İnsan şaşırıyor. Ama bu uslardan kaçamadı. Bu nedenle diyorum ki işi ehline vereceksin. Rahat edeceksin.

By Tesisatsays:

Ali Fuat Bey su kaçağı tespiti ve onarım hizmeti için bizi seçmeniz ve tavsiye etmeniz bizleri sevindirdi.

Nurten Hanımsays:

İyi Akşamlar. Gece tepeme damlayan su sızıntısı kaynaklı kaçağı tespit ederek bulan ve komşumuzla aramızın açılmasını önleyen su kaçakları ustası olarak size teşekkür ederiz. Su Sızıntısı Bulma deyince ilk sizi tavsiye edeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir