Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma Nedir ?

Tıkanıklık Açma : Tuvaletim tıkandı, klozet tıkandı çekmiyor, mutfak tıkandı su gitmiyor, Tıkanıklık Açma Ustası arıyorum diyorsanız doğru yerdesiniz.

Tıkanıklık Açma ve tıkanmanın sonucu oluşan kirli ve atık su kötü bir durum oluşturabilir .Tıkanıklık belki tuvalette belki de klozette yada mutfak , mutfak lavabosunda ve yahut banyo duş  gider borularında  da olabilir.

Robotla Tıkanıklık Açma tesisat firmamız;

 •  Su Kaçağı Tespiti
 •  Tıkanıklık Açma
 •  Garantili Tıkanıklık Açma
 •  Robotla Tıkanıklık Açma
 •  Gider Açma
 •  Kanal Açma
 •  Pimaş Açma
 •  Logar Tıkanıklığı Açma
 •  Mutfak Tıkanıklığı Açma
 •  Klozet Tıkanıklığı Açma
 •  Tuvalet Tıkanıklığı Açma
 •  Kanalizasyon Açma, konularında hızlı ve yerinde çözümler sunmaktadır.

Tıkanıklık Açma hizmetleriyle, uzman kadrosuyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla Avrupa – Anadolu Yakası bölgesinde hizmet vermektedir. Kurumsal çözümlerimiz ile tanışmak için yapmanız gereken sadece bizi aramak. Firmamız yılların verdiği özgüven ve sektör gücüyle yıllardan bu yana tesisat sektöründe hizmet vermektedir.

TIKALI TUVALET AÇMA | ROBOTLA TIKANIKLIK AÇMA

İstanbul ‘da oturuyor ve tuvalet tıkanması ile karşı karşıya geldiyseniz  dikkatli olmalısınız . Tuvalet tıkanmasına neden olan neden tuvaleti yanlış kullanmak tan kaynaklı olduğu görülmüştür. Tuvaletin içine yanlış atılan bezler , ıslak mendiller vb. Bu maddeler tuvalet içersin de suda erimeyen maddelerdir. Özellikle tuvalet açma, tuvalet tıkanıklığı açma, tuvalet gideri nasıl tıkandı, tuvalet açıcı, tıkanmış tuvalet açıcı, tıkanmış tuvalet açma, gibi hizmetleri talep edebilirsiniz. Tuvaletler ve klozetler aslında suda erimeyen yanlışlıkla atılan cisimler nedeniyle tıkanmakta. Sizler telaşa kapılmadan sadece  klozet tıkanıklığı açma servisimizi veya tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimizi kırmadan ve kirletmeden yapıldığını bilin yeterli. Gerisini biz hallederiz. Tıkalı klozet veya tıkalı tuvalet tıkanıklığı tespit cihazlarımız ile tıkanıklığı tespit ederek işimize başlarız. Edirne tıkalı tuvalet ve tıkalı klozet tıkanıklığı açma makinemiz kameralı robotlar ile tıkanıklığı görürüz , buluruz ve tıkanıklığı kısa zaman da açarız . Tıkalı tuvale açma ve tıkalı klozet açma servisimizi  çekinmeden saat fakı olmaksızın arayabilirsiniz .Tıkalı tuvalet, tıkalı klozet ve tıkalı tuvalet gider borularınız kamera ile görüntü ve resim almak şartı ile temizlenir ve size garantili Tıkanıklık Açma veya tıkanıklığı kalıcı giderme  için profesyonel çözümler sunuyoruz.

TUVALET AÇ | ROBOTLA TUVALET AÇMA

Tıkalı tuvalet veya klozet açma işlemleri kurumsal firmamız tarafından profesyonel  ve eğitimli ekiplerimizle ve son teknoloji   kırmadan tıkanıklık açma robotlarımız ve görüntüleme kameralı sistemlerimiz ve donanımlı araçlarımız ile yapmaktayız . Bizler tuvalet aç ve klozet aç hizmetlerini kırmadan yapan bir firmayız .

 KANAZASYON AÇMA | ROBOTLA KANALİZASYON AÇMA| ROBOTLA GİDER AÇMA

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma servis hizmetimizi istiyorsanız doğru yerdesiniz . Kanalizasyon açma servis hizmetlerimizden bazıları  robotla kanal açma, Edirne kanal görüntüleme. Edirne kanal ve kanalizasyon tıkanıklığı açma cihazlarımız son teknoloji ürünü makinelerdir. Edirne kanal tıkanmasının nedenleri, yağlanmalar, tortulaşmalar, meyil hatalarından kaynaklamaktadır. Eski binalarda durum biraz farklı. Eski binalarda logar ve kanal gider boruları içe doğru çökme yapmakta. Kullandığımız kanal açma robot cihazlarımızla yüzeyden çökmeyi tespit ederek tıkanmayı kanal açma cihazlarımızla açabiliyoruz.  Kanal ve logar arası kaybolan pimaş boru hatlarını dedektör diye tabir edilen cihazlarımız  kameralardaki vericiden gelen sinyalle tespit edilmekte .

  TIKALI TUVALET AÇMA SERVİS HİZMETLERİ TALEP 

Sizler gelişen teknolojiyi takip ederek kendini yenileyen kurumsal bir firmadan garantili tuvalet tıkanıklığı açma ve  garantili klozet tıkanıklığı açma servis hizmetlerimizi denemelisiniz.

 KAMERALI GÖRÜNTÜLÜ TIKANIKLIK AÇMA | ROBOTLA GİDER AÇMA

Kırmadan Tıkanıklık Tespiti yapmaya yarayan kameralı tıkanıklık görüntüleme yaparak tıkanıklık açma cihazlarımız la tıkanıklığı açıyoruz .

TIKALI TUVALET VE KLOZET TIKANIKLIĞI AÇMA ÜCRETLERİ

Tıkanıklık Açma ücretleri bodrum katlar ve giriş katlarda farklılık göstermektedir. Çünkü bodrum ve altında kat olmayan düz girişlerde tıkanıklık açma zor bir iştir, garanti vermek zordur. Ucuz fiyatlarla tıkanıklık açma firmalarından garantili hizmet alamazsınız, dikkatli olmanızda fayda vardır .

 MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA | ROBOTLA MUTFAK GİDERİ AÇMA

Mutfak tıkanıklığı açma hizmeti istiyorsanız bu yazımız sizler için. Mutfak neden tıkanır, mutfak tıkanıklığı nasıl açılır, mutfak tıkanmasına çözüm üreten teknik ve yöntemler hakkında sizlere kısa bilgiler sunmaktayız. Mutfak borusu veya mutfak gider pimaş boruları aslında yağlanma nedeni ile tıkanmaktadır. Tortulaşma yapması ve meyil hataları bu süreci hızlandırmaktadır. Mutfak veya tıkanmış mutfak gideri açmak için gelen mutfak tıkanıklığı açma ustalarımız küçük bir testten sonra tıkanıklığın nedenini kameralı görüntülü tespit ile size bilgi verirler. Mutfak tıkanması sorunu size mi ait yoksa mutfak ana pimaş borusunu tıkanıklığı öncelikli  olarak tespit edilir. Ardından kırmadan mutfak tıkanıklığı açma makinelerimizle mutfak tıkanması kısa zaman içinde açılır. Çamaşır makinesi giderinden su gitmiyor diye şikayet ediyorsanız demek ki çamaşır makinesi gider borusu tıkanmış ve sizin garantili tıkanıklık açma hizmeti alma zamanınız gelmiş demektir .

Bulaşık makinesi giderinden su gitmiyor; mutfak tezgahı lavabosu su altında kaldı diyorsanız, demek ki bulaşık makinesi gideri tamamen tıkanmış. Çözüm bulaşık makinesi gider borunu kırmadan garantili tıkanıklık açma servisi bizi aramanız yeterli. Bir gün lavabo karşısında saçınızı tararken lavabo dan su gitmiyor ve banyo dolabının altındaki gider pimaş borusundan su geri tepme yapıyorsa  durum ciddi demektir. Sadece sakin olun ve kimyasal tıkanıklık açıcı ve lavabo aç adı verilen ilaçlar atmayınız. Neden mi! Kimyasal açıcı ilaçlar meyil hatası kaynaklı yerlerde sızdırmaz contaya zara verir .

Ardında su kaçağı ve su sızıntısı baş göstermekte. Bu durumda komşunuzun tavanında veya komşunuzun duvarında kaçak su nedeniyle tahribat oluşacaktır. Bu su kaçakları kırmadan su kaçağı tespit ve kırmadan su kaçağı bulma ekip ve ekipmanlarımız la garantili olarak kırmadan tespit edilerek bulunmakta noktasal su kaçağı lokal onarım ve değişimi birebir yapılmakta. Bu su kaçağı tespit ve su sızıntısı bulma işleminde farkımız KALEBODURLARINIZ KIRMADAN SÖKME YAPABİLMEMİZ DİR. Bu sayede fayanslarınız zarar görmez.

Kırmadan su kaçağı tespit cihazlarımız ile her türlü gizli ve görünmeyen Su Tesisat Kaçaklarını ve parke atındaki duvar altındaki tüm sızıntıları  buluyoruz . Hem de tahribatsız ve hasarsız  kırmadan su kaçağı tespiti. Tüm su kaçaklarını kameralı cihazlar ve akustik dinleme esasına göre çalışan robot makineler ve termal kameralar ile bulunamayan su kaçağı tespiti yoktur diyoruz.

Share this content:

By Tesisat
https://sukacaklariustasi.com

One reply on “Tıkanıklık Açma”

Neşe hanım Eğitimcisays:

Merhaba dostlar. Dubleks dairemdeki tuvalet tıkanması nedeniyle başladım internette garantili tıkanıklık açma firması bakmaya. Bakarken de kafam karıştı. Biri uygun tıkanıklık açma, biride garantili tıkanıklık açma yazıyor. İş gider açmaya gelince gece saat 2..30 da gelemeyiz yarına kalır diyorlar. Ya arkadaş tıkanıklık çama işi yarına kalacak bir iş mi dostlar! En sonunda su kaçakları ustası Murat Usta ya denk geldim. Dedikleri gibi geldiler. Saat fark etmiyor, Fiyat sabit hizmet 1 numara.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir