Bağcılar Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar  Su Kaçak Tespiti | Bağcılar Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Tespiti Bağcılar Firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

Bağcılar Kırmadan cihazla su kaçağı tespiti ve su sızıntısı tespiti, kamera ve robotla gider tıkanıklığı açma hizmetleri ülkemizde hızla gelişmekte olup insanların bu konuda yardımına koşmuştur.

Murat Tesisat olarak sadece, cihazla su kaçağı tespiti ve tamiri, gider tıkanıklığı açma hizmetleri konusunda uzmanlaşarak sadece bu konuda hizmet vermektedir.

Cihazla su kaçağı bulma Bağcılar ilinde son teknolojik Fast M300 akustik dinleme, Flir termal kamera, ridgit micro drain gözlem kamerası, ridgit see snake, ridgit kanal gözlem kamerası, ridgit navi track scout, hat tespit detektörü gibi son sistem cihazlarla İstanbul ili ve Bağcılar ilçesin de hizmet vermektedir.

İster pis su yani pimaş hattınız isterse temiz su yani tesisat borularınızda su kaçağı, rutubet, nem, boya kabarması, alt kata damlama, yüksek su faturası gibi şikâyetleriniz varsa günün her saatinde Murat Tesisat Tesisat olarak, teknik servisimizi arayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Lavabo hattınız sık sık tıkanıyorsa yapım aşamasından kaynaklı meyil bozukluğu( ters eğim), boruda kırıklık, hatalı yani çok yağlı ve çay artıklarının dökülmesi olabilir. Tabi bu sorunları tıkanıklığı açtıktan sonra kanal gözlem kamerası ile nokta olarak tespitini yapıyoruz.

Alt kat komşunuza su damlıyorsa tatbikî mümkün. Artık gelişen teknolojiyi takip eden Yeni Ada Tesisat olarak, hem pis su hem de temiz suda gelişmiş cihazlarımız ve ustaların bilgi birikimi ile kısa zamanda tespit ve tamirini yapıyoruz

Şebeke kaynaklı olabilir bunu bağlı olduğunuz kuruma bildirmelisiniz, diğer bir sebebi de su saatinizde arıza olabildiği gibi, yapım aşamasında tesisatınızda kaynak daralması hatası da olabilir veya musluklarınızın filtreleri tıkanmış olabilir

Evet demir tesisatta da plastik tesisatta olduğu gibi Murat Tesisat olarak nokta olarak tespitini yapıyoruz, ancak demir tesisatta tamir için demir borunun çürük olmayan sağlam yerine kadar açılıp, plastiğe çeviriyoruz ki tekrar başka çürük noktadan tesisatı patlatmasın

Wc, tuvalet, lavabo ve mutfak gider tıkanıklığı problemlerinde hiç bir yeri pisletmeden kanal açma robotu ile açıyoruz

Share this content:

alperen

One reply on “Bağcılar Su Kaçağı Tespiti”

Neriman Hanımsays:

Merhabalar. Evimde su kaçağı vardı. Onu ara bunu ara gelenler su sızıntısını bulamadı. En sonunda tavsiye ile su tesisatçısı Murat Usta ile anlaştık. Murat Usta test pompası kullanmadan termal kamera ile su borularının yerini tespit etti. Sonrasında Akustik dinleme cihazı ile aynı yeri teyit ederek açtılar. Unutmadan fayansı kırmadılar, kaleboduru kırmadan söktüler. Anlayacağınız lokal bir onarım yapıldı. Sorun çözüldü. Evim sigortalı olduğu için yapılan iş kayıt altına alınıp resmi yapıldı. Tebrik ederim sukacaklariustasi.com ve Murat Usta iletişim hattını.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir