Tekirdağ Sihhi Tesisat

Tekirdağ Sihhi Tesisat

Tekirdağ genelinde ve Tüm Mahallelerinde Su Tesisat Servis Hizmetimiz Kesintisiz Devam Ediyor. Su Tesisatçısı, Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı Onarım, Tıkanıklık Açma, Petek Temizliği, Mutfak Banyo Lavabo Wc Tıkanıklık Açma, Pimaş Gider Açma, Tüm Sıhhi Tesisat Arıza Onarım İşleriniz İçin Bizi Aramanız Yeterlidir. Profesyonel Ekibimiz 7/24 Hemen Servis. Su Tesisatçısı 20 Dk’ da Kapınız da.

Tekirdağ Genelinde ve Tüm Mahallelerinde Noktasal Su Kaçağı Tespiti!

Tekirdağ Su Tesisatçısı Tuvalet Mutfak Lavabo Pimaş Tıkanıklığı açma Noktasal su kaçağı tespiti Su kaçağı tespiti uzman kadromuz ve ekipmanlarımızla ortalama 20 dakika gibi kısa surede noktasal olarak buluyoruz ve tamirini yapıyoruz yapmanız gereken sadece bizlere ulaşmanız .
 • Su Kaçağı Bulma Su Kaçağı Tespiti!
 • Su kaçağı bulma öncelikle su kaçağı nasıl tespit edilir
 • Su tesisatçısı Evinizden alt komşunuza su damlıyor veya nemleniyor ise biz bu tür problemleri su kaçağı noktasal olarak tespit ediyoruz.

Tekirdağ Genelinde ve Tüm Mahallelerinde Cihazla Su Kaçağı Bulma!

Tekirdağ su tesisatçısı olarak cihazla su kaçağı bulma Su tesisatı arıza bulma ve tamiri konusunda profesyonel bir firma ile çalışmanız büyük dertlerden kolayca kurtulmanızı sağlayacaktır. Yapılan değiştirme, yenilme ve tamir işleri hizmet vermekteyiz.

Tekirdağ Genelinde ve Tüm Mahallelerinde Gider Açma Fiyatları Ne Kadar!

Gider açma fiyatları konusunda bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı, kaliteli ve garantili bir şekilde çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Tekirdağ Tıkanık Lavaboları Nasıl Açıyoruz!

Öncelikle Tekirdağ tıkalı borudaki sorunun tam yerini tespit ederek işe başlıyor böylece ekstra kırıp dökme işleri ve etrafın kirlenmesi riski de ortadan kalkıyor. Tespit edilen tıkanıklığın açılması
Robot cihazlar yardımıyla oldukça kolay ve temiz iş yapmaktayız. Su tesisat işlerinizde gerçekten profesyonel hizmet almak istiyorsanız doğru adreste olduğunuz söylenebilir.

Tekirdağ Lavabolar Neden Tıkanır!

 • Yağlı yemek atıkları
 • Çay çöplerinin dökülmesi
 • Lavabo altındaki gider borularının yanlış eğim ve çapta olması
 • Saç, kıl, iplik gibi çeşitli yabancı atıklar
 • Usta hatalarından kaynaklı, yanlış tesisat malzemelerinin kullanılmış olması
 • Kireç, alçı ve boya gibi kimyasalların lavaboya dökülmesi.

Tekirdağ Tuvalet Neden Tıkanır!

 • Tuvalet gider borularının doğru yapılmayışından dolayı tuvalet tıkanabilir.
 • Tuvalete atılan kalitesiz tuvalet kağıtları tıkayabilir
 • Tuvalete atılan bebek bezi tuvaletin esini tıkayabilir
 • Tuvalet kokusunun gidere kaçması sonucu tuvalet tıkanabilir
 • Tuvalete atılan ıslak mendil temizlik bezi tuvaleti tıkayabilir
 • Banyodan gidere giden kıl nedeni ile gider tıkanabilir. Sizlerde işinizi 4/4 lük yaptırmak istiyorsanız garantili iş istiyorsanız bize ulaşmak size bir telefon kadar yakınınızda. bizlerle İrtibata geçin ve rahat bir nefes alın. Tercih sizin artık Saygılarımızla Tekirdağ Sihhi Tesisatçı Murat Usta.

Tekirdağ Genelinde ve Tüm Mahallelerinde Tesisat Hizmetlerimiz!

Su Tesisatı, Rezervuar İç Takımı Tamiri, Kalorifer Tesisatı. Mutfak Gider Tıkanıklık Açma, Su kaçağı Tespiti ve Tamir, Tesisat Kurulumu Bakımı, Musluk Bataryası Montaj, Banyo Lavabo Musluk Montajı, Banyo Batarya Montajı, Taharet Musluğu Montajı, Çamaşır Makinası Montajı, Klozet ve Rezervuar Montajı Sifon Tamir Onarımı Ve Tüm Tesisat Montaj İşleri Uzman Kadromuz Tarafından Özenle Yapılmaktadır. Su Arıza İşleri Ve Tüm Sıhhi Tesisatı İşleri İçin Bizi Aramanız Yeterlidir.
Profesyonel Su Tesisatçısı Arıyorsanız Doğru Adrestesiniz.

Share this content:

alperen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir