Alt kata su kaçağı oluşması demek tesisatın bilinmeyen bir noktasında sızıntı oluşmuş demektir. Çerkezköy su kaçağı bulma ekibimiz bu tür su tesisatı sorunlarına teknolojik çözümler sunmaktadır. Yeri belli olmayan kaçaklar için kamera sistemleri kullanılmaktadır. Su kaçakları genel olarak ” alt kata su kaçağı ” oluşturmaktadır.
Çerkezköy tesisat su kaçağı bulma işlemleri yapan firmamız gerek dinleme cihazları gerekse görüntüleme cihaz sistemlerine sahiptir. Murat Tesisat Çerkezköy geneli yer ayırt etmeksizin alt kata su kaçağı oluşan yerlerin tespitini yapmaktadır. Su kaçağı nasıl buluyoruz , kullandığımız yöntemler nelerdir.
  1. Dinleme sistemleri : Temiz su tesisatı kaçakları için kullandığımız bir sistemdir. Su tesisat test pompaları bağlandıktan sonra dinelme sistemleri ile noktasını buluyoruz.
  2. Görüntüleme sistemleri : Gider bağlantılarına kullandığımız bir yöntemdir. Kamera sistemleri diğer sıradan tesisatçılarda bulunamayan ve pahalı olan bir sistemdir. Kamera bulunsa dahi bu yeteneğe sahip olmayan yani etkin kullanmayan şahıslar ne yazık ki sektörde vardır. Bu tür tespitlerde size komple değişimler önerilerek su kaçağı tespiti yaptıklarını söylerler ancak tespit noktasal olarak yapılırsa sizin için fayda sağlamaktadır.
  3. Termal kamera ile görüntü alma : Ev ve iş yerlerinde izolasyon sorunlarından oluşan kaçaklarda oluşabilmektedir. Bu sızıntılar alt kata su kaçağı dışında kendi dairenizde de kabarmalar meydana gelebilmektedir. İzolasyon kaçakları için özel olarak üretilmiş termal kamera sayesinde bu tür sızıntıların yerini tespit etmekteyiz.
  4. Kombi su eksiltmesi ve kombi su kaçakları : Kombinin su seviye kaybı ile oluşan kaçaklardır. Kombi su eksiltiyor diyorsanız bizi arayarak %100 Garantili bir şekilde kimyasal ilaçlarla kapatıyoruz.
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir