Acil Su Tesisatçı

Su Kaçakları Ustası Acil Su Tesisatçı

Türkiye’de tesisat alanında ilk olarak yenilikler ve çözümler getiren Rota Tesisat, kırmadan su kaçağı tespiti hizmetine 2007 yılında başlamıştır. Rota Tesisat, 18 adet servis aracı ve uzman ekibiyle İstanbul’un her ilçesine 30 dakika içerisinde servis göndermektedir.

 

Acil su kaçağı İstanbul  ekiplerimiz ihtiyaç duyduğunuz her zaman hizmetinize hazırdır. Aniden oluşan su kaçakları veya tıkanıklık sorunlarınızda acil su kaçağı İstanbul  ekiplerimizden destek alarak mağduriyetlerinizi giderebilirsiniz. Su kaçağı problemleri kabusunuz olmasın. İstanbul 7/24 tesisatçı destek hattımızı arayarak en yakın su kaçağı İstanbul  firmamızdan hizmet alın. İstanbul su kaçağı bulma ekiplerimiz ile yaşam alanlarınız kırılmayacak, tesisat yenileme gibi bir derdiniz kalmayacak.

Tesisat sistemleri zamanla aşınabilir ya da yetersiz alt yapılar nedeni ile hasarlar neticesinde sorunlar yaşatabilmektedir. Tesisatta su kaçağı olduğunu anlamak her zaman mümkün olmayabilir. Kombi, kalorifer, mutfak ve banyo giderleri tesisat sistemleri ile bağlantılı sorunlara yol açabilmektedir. Su kaçakları tesisat ya da tıkanmalarla tetiklenebilir ve hatta çok daha büyük sorunlara yol açabilmektedir. Çok sayıda ev ya da iş yerinde yaşanan su kaçağı sorunları neticesinde acil su kaçağı İstanbul  ekiplerinden yardım alabilmek mümkündür.

 

Su Kaçağı Nedenleri

 

Su kaçakları ya da sızdırmalar hemen her ev ve iş yerinde yaşanması muhtemel olan problemlerdir. Yaşanan bu sorunların sebepleri çeşitli nedenlere dayanıyor olabilir. Tıkanmaların en sık yaşanma nedenlerinden biri de kimyasal lavabo ve gider açma ürünleridir. Tıkanıklık açma amaçlı kullanılan çok sayıda ürün zamanla tesisat sistemlerinde aşınmalara ve dolayısı ile de sızdırma ve su kaçaklarına neden olabilmektedir. Tıkanmaların yaşanması kullanım hatalı da olabilmektedir, eskiyen tesisat sistemi ve alt yapı sistemi nedenli de olabilmektedir.

Bu nedenle kullanımına dikkat edilen giderler, düzenli olarak yapılacak olan bakım ve temizlikler neticesinde su kaçağı yaşanma risklerinin de önüne geçilmiş olmaktadır. Acil su kaçağı İstanbul  her bölgeye ve günün her saati ulaştırılan bir hizmettir. Kırmadan kameralı su kaçağı tespiti yapılabilen bazı su kaçağına neden olan hasarlar oldukça pratik bir biçimde çözümlenebilmektedir.

Kombilerde düşen basınç genelde tesisat sistemlerindeki kaçakların habercisidir. Bu gibi sorunları kimyasal ilaçlar yardımı ile birkaç günde onarılmış hale getirmek mümkündür. Yaşanan su sızıntısı ve kaçakların nedeni tıkanmalar da olabilmektedir. Herhangi bir şekilde yaşanan tıkanmaların nedeni acil su kaçağı İstanbul  tarafından yapılacak keşif çalışmaları ile daha net şekilde öğrenebilir. Gerek termal kameralı su kaçak tespit cihazları gerek se akustik dinleme cihazları ile noktasal su sızıntısı tespiti yapılmaktadır. 

 

Su Kaçağı Tespiti

 

Su kaçakları çeşitli nedenlerle olabilmektedir. En temel nedenlerden biri tesisat sistemlerinin bina inşa sürecinde doğru şekilde döşenmemiş olmasıdır. Gelişen teknoloji ile kırmadan dökmeden sızıntının nerede yaşandığı nokta atışı olarak tespit edilebilmektedir. Acil su kaçağı İstanbul  veren ekipler yeni gelişen teknolojinin de katkısıyla geliştirilmiş olan özel cihazlar ile kaçağın yaşandığı nokta tam olarak tespit edilir ve duruma en uygun şekilde onarım işlemi uygulanır.

 

Acil su kaçağı İstanbul  haftanın her günü ve her saati hizmet veren ekipler ile oldukça kısa sürede problemleri çözebilmektedirler. Akustik dinleme cihazları ile gerekli taramalar yapılır ve kaçağın, sızıntının tam olarak nerede olduğu tespit edilir ve gerekli alternatif onarım yöntemleri uygulanarak kırmaya gerek kalmadan tesisat sistemini onarabilmek oldukça kolaydır. Su kaçağı tesisat sistemini etkileyen farklı nedenler ile olabilmektedir. Tıkanmalar ise en çok rastlanan nedenler arasındadır. Kırmadan yapılacak su kaçağı tespiti ve onarımı ile hem zamandan hem de bütçeniz açısından tasarruf etmiş olursunuz.

 

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

 

Çok sayıda ev ve iş yerlerinde ortak kullanım alanları olan banyo ve mutfaklarda tesisat sisteminden yararlanılmaktadır. Oldukça sık kullanım alanları içerisinde yer alan mutfak ve banyolarda çeşitli nedenler ile tesisat sisteminde sorunlar yaşanabilmektedir. Sızıntı yapan tesisat sistemleri daha büyük sorunlara neden olabilmektedir. Bu nedenle acil su kaçağı İstanbul  hizmetlerinden yardım alarak kısa sürede kalıcı ve sonuç garantili işlemler ile sorununuzu çözüme ulaştırabilirsiniz. Kırmadan su kaçağı tamir işlemi öncelikle kaçağın tespit edilmesini gerektirmektedir. 1 fayans kırılarak akustik dinleme cihazı ve özel görüntüleme cihazları tesisat sistemi içerisinde kaçağın tespiti yapılır.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Yapan Ustalarımız

 

Bazı durumlarda deforme olan alan farklı bir noktadayken sızıntılar da başka noktalarda yaşanabilmektedir. Su kaçağının yaşandığı noktaların tespiti yapıldıktan sonra, uzman tesisat ustalarımız en uygun olan yöntemler ile onarımları sağlar. Sızıntılar nedeni ile nemli alanlar olabilmektedir. Bu nedenle fayansı hemen kapatmak yerine kuruması için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Kapatma süresi ile ilgili detaylı bilgiyi tesisat ustaları sizlere aktaracaktır. Kurumayan alanlar rutubet ve duvar kabarmalarına neden olabilmektedir. Acil su kaçağı İstanbul  hizmeti uzman ekiplerden alındığında daha güvenilir ve kalıcı sonuçlar elde etmek mümkün olacaktır.

Su Kaçakları Ustası Lavabo tıkanıklıkları en sık karşılaştığımız tıkanık sorunlarından biridir. Ev hanımlarının döktüğü yemek ve yağlardan dolayı lavabo borusunun çapı daralır ve sular tek bir noktada birikerek geri tepmeye başlar. Tıkalı lavabo giderini açmak için kullanılan lavabo açıcılar, tıkanıklığın daha fazla zorlaşmasına sebep olur. Tıkalı lavabo giderleri için robotla müdahale edilmesi en güvenli yöntemdir.

Tuvalet Gideri Tıkanıklıkları

Su Kaçakları Ustası Tuvalet tıkanıklıkları çoğu zaman atılan kağıt ve peçetelerden dolayı tıkanır. Suda erimeyen cisimlerin atılması nedeniyle gider tesisatında tıkanmalar meydana gelir ve dökülen su geri gelmeye başlar. Yer taşı veya klozet fark etmeden tıkalı tuvalet giderlerinizi robotla kırmadan açmaktayız.

 

Banyo Gideri Tıkanıklıkları

Banyolar tıkanıklığın nadir görüldüğü bölgeler olmasına rağmen, tuvalet gideriyle aynı hatta bağlı olduğunda kısa sürede tıkanabilmektedir. Banyo gider tıkanıklıkları için robot ve kamerayla müdahale etmekteyiz.

 

Balkon Gideri Tıkanıklıkları

Balkon giderlerinde tıkanıklığın oluşmasına yaprak, ağaç dalı, ufak taş parçacıkları sebep olur. Balkon gideri tıkanıklığında firmamız robot ve kamera kullanır.

 

Tıkalı Klozet Açma

Su Kaçakları Ustası Klozet açma konusunda uzman kadromuz ve son teknoloji cihazlarımızla 7 gün 24 saat İstanbul genelinde hizmet veriyoruz.

Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, rögar tıkanıklığı gibi sorunlarınızı kırmadan çözüyoruz. İstanbul geneli Avrupa ve Asya bölgesinde gezici servis araçlarımızla günün her saati hizmet veriyoruz…

Su Kaçakları Ustası Tıkalı gider açma işlemi için özel tasarlanan gider görüntüleme kamerası ve tıkanıklık açma cihazları ile tıkanan giderler kırmadan açılır. Firmamız tıkalı gider açma konusunda evlerinizde ve iş yerlerinizde herhangi bir hasar vermeden işlemlerinizi sonuçlandırır.

Gider hatlarına atılan yabancı maddeler bu sorunların başlıca sebeplerindendir. Tuvaletlerden atılan bez parçaları tuvalet kağıtları katı cisimler tek bir noktada birleşerek tıkanıklık oluşturur, tıkanıklıktan dolayı kötü kokularda evinizi sarabilir bu durumda sağlıksız ve hijyensiz ortam oluşur. Gider tıkanıklığı sorunlarına erken müdahale edebilmek oldukça önemlidir.

Lütfen Bizi Aramaktan Çekinmeyin!

Yaşadığınız su tesisat problemini anlatın, 30 dakika içerisinde cevaplayalım!

Ara